Berslevu.cz

Berslevu.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přeheldnost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Berslevu.cz

Co uděláte, když někde vidíte zboží ve slevě? Často se zřejmě neudržíte a vrhnete se po něm. Zkrátka, vezmete, co vám prodejce nabízí a ještě máte skvělý pocit, že jste ušetřili. To můžete praktikovat také na portálu www.berslevu.cz, který sice nemá žádný slogan, klidně se ale může řídit heslem „Největší ekonomickou silou a mocí je množství. Pokud nás bude dost, otevřou se nám netušené možnosti a nové rozměry. Naše peněženky budou silnější a peníze se nás budou držet. Ale musíme jednat a spotřebovávat společně“. Podívejte se, jaká je její recenze.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Portál ber slevu.cz patří mezi známější slevové portály a rozhodně nabízí dost možností, jak a také kde ušetřit vaše peníze a ještě si užít příjemné okamžiky. Pokud nemáte tip, co přesně heldáte, můžete vybrat kategorii všechny slevy a brouzdat mezi nimi. Pak si ale můžete vybrat také zboží, ve kterém najdete oblečení, elektro, ale i věci na zahradu. Dále je tady cestování, kde si můžete vybrat z pobytů u nás, ale i v zahraničí nebo wellness pobytů. Dále si můžete vybrat také tipy na víkend nebo výlety. Dalšími kategoriemi jsou móda/dárky, služby, ale také výprodej, kde vás určitě zaujmout levné kousky oblečení.

Hledat můžete i podle toho, jak na ber slevu hledají jiní. Tedy podle toho, jaké nabídky jsou nejprodávanější, jestli to jsou novinky, akce do 24 hodin, zda se jedná o doprodej, nebo o zboží pro muže či pro ženy. Ve všech nabídkách najdete dostatek služeb a zboží ve slevě.

Výběr měst

Určitě vás zajímá, kde všude je možno nabídky z berslevu využít. Cestovat s beru slevu můžete po republice i po světě, jinak je ale největší množství slev kumulováno do Prahy. Nechybí ani Ostravsko, Olomoucko, ale také Opava či berslavu Most.

Přehlednost

Přehlednost portálu berslevu.cz je dobrá. Portál působí příjemně. Nahoře si snadno vyberete, jakou slevovou kategorii hledáte, pak si ještě zvolíte podkategorie. Níže si vyberete město či oblast, kde slevy hledáte a zvolíte, zda hledáte dárky pro muže, ženy, nebo nabídky, které třeba aktuálně končí. Poté, co vás nabídka zaujme, a rozhodnete se jí otevřít, najdete její podrobný popis, částku, kterou musíte zaplatit, ale také, kterou ušetříte. Dočtete se podmínky slevy a všechny důležité informace a kontakty, jak a kde ji využít. Pokud vám něco není jasné, můžete využít číslo na zákaznickou linku, které najdete v záhlaví portálu. Pokud o to stojíte, můžete si také nechat posílat nabídky e-mailem.

Přidaná hodnota

Na portálu berslevu.cz se dá ušetřit. A můžete šetřit ještě víc. Jak? Díky věrnostnímu programu. Kredity na nákup se dají získat v automatu Bandita, za doplnění informací, sdílení odkazů, navštěvování stránek a pochopitelně také za nákupy. Na stránce se využívá také slevového formuláře, do které se kromě osobních informací vyplňuje také kód vašeho Slevokuponu.

Celkové hodnocení Berslevu.cz

Výstižný název, přehledný web, na portálu berlsevu.cz dělají svou práci správně. Zákazníci mají na výběr ze široké nabídky služeb na území celé České republiky, ale i za jejími hranicemi. Portál není přehlcen kategoriemi, naopak, výběr je jasný a jednoduchý. Zajímavý je také věrnostní program. Portál berslevu.cz působí velmi příjemně a výsledkem je 4,5 hvězdičkové hodnocení.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Berslevu.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating