Brnolevne.cz

Brnolevne.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Brnolevne.cz

Brno, druhé největší město v České republice, je místem mnoha možností. Žije v něm i řada studentů. A nejen oni rádi ušetří své peníze. Jednou z možností, kde se jim to může podařit, je portál www.brnolevne.cz, které se řídí sloganem: „Najdi slevu pro svoji zábavu. Největší slevy v oblasti gastronomie,wellness,sportu a ostatních služeb.“

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Portál brnolevně.cz, jak už jeho název napovídá, nabízí slevy zejména pro lidi z Brna či pro ty, kteří se do druhého největšího města v republice chystají. Pokud byste ale chtěli procházet kategoriemi, tak nepochodíte. Musíte brouzdat hlavní stránkou a tam si vybrat, zda vás lákají slevy ze sekce krása, relaxace, sport, jídlo, pobyt, zboží či ostatní. Těmito slevami můžete listovat v kategorii dnešních slev. Pak jsou na portálu Brno levně také předchozí nabídky, ty už si ale můžete jen a pouze prohlížet.

Výběr měst

Na www.brnolevne.cz máte možnost zakoupit výhodné nabídky pouze pro Brno. Jiná města, než centrum Jihomoravského kraje, ve výběru měst nenajdete. Takže pokud se rozhodnete jet na pobyt, chcete jít na večeři nebo si toužíte zasportovat, pak máte možnost, ale jen v Brně.

Přehlednost

Na stránce brnolevne není tolik nabídek, jako na jiných slevových portálech. A vzhledem k tomu, že se jedná jen o slevy v Brně, odpadá i dělení měst. Na brnolevně ale chybí dělení dle kategorií, což je velké mínus. Jinak je ale web přehledný a lehce se na něm zorientujete. U jednotlivých nabídek najdete popis, čas zbývající do konce, cenu a můžete se podívat i na podrobnější detail.

Přidaná hodnota

Na portálu brnolevne.cz ušetříte, to ano. Chybí zde ale další hry či možnosti, jak si vytočit či získat ještě další procentuální zvýhodnění. Jedinou přidanou hodnotou může být zasílání nabídek e-mailem, to ale oproti ostatním podobným webům není nic extra.

Celkové hodnocení Brnolevně.cz

Brnolevně o sobě „říká“, že nabízí největší slevy v oblasti gastronomie, wellness, sportu a ostatních služeb. Co se týká Brna, několik zajímavých nabídek skutečně poskytuje. Z celkového pohledu ale za ostatními portály zaostává a nic speciálního nenabízí. Proto je celkové hodnocení pouze dvě hvězdy.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Brnolevne.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating