Fajnslevy.cz

Fajnslevy.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Fajnslevy.cz

Něco si koupit, udělat si radost, užít si a ještě ušetřit, to je fajn, nemyslíte? Určitě to stojí za to. Jedním z takových míst jsou fajnslevy.cz. Tady je jejich recenze.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

FajnSlevy.cz jsou internetový portál nabízející unikátní akce se slevou 40 – 90 %. To je slogan, kterým se tento portál řídí a směr, jakým se orientuje. Když se podíváte na hlavní stránku fajn slevy, výhodné nabídky na vás doslova dýchnou. Nějakou dobu budete rolovat kolečkem na myši, než je projedete všechny a dostanete se úplně dolů.

A co všechno fajnslevy nabízí? Na výběr je ze tří hlavních kategorií – slevy ve městě, cestování a zboží. V sekci cestování máte na výběr z domácích i zahraničních pobytů, k nabídce jsou i zájezdy na známá místa. A zboží? Tak jen namátkou, například houby pro domácí pěstování, digitální švihadlo, elegantní hodinky, stylová sluchátka, a tak dále, a tak dále…

Výběr měst

Jak již bylo uvedeno, v první kategorii je na výběr z měst, ve kterých slevy na www.fajnslevy.cz hledáte. Pochopitelně mezi nimi nechybí Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, ale také Frýdek – Místek, Jihlava a ještě několik dalších. Pokud nemáte konkrétní představu, můžete hledat v celé ČR. Poté, co si zvolíte město či oblast, kam by měly slevy být, se můžete podívat detailněji na jednotlivé nabídky.

Přehlednost

Na portálu fajnslevy.cz se zorientujete snadno. Neztratíte se ani v kategoriích, které jsou v podstatě jen dvě. Poté, co si vyberete nějakou nabídku, stačí ji otevřít a dozvíte se o ní víc. Pak se dozvíte, kolik ušetříte, kdy a kde slevu můžete uplatnit, kam zavolat i co přesně nabídka obsahuje. Pokud vás vše zaujme, stačí už jen dát koupit voucher.

Přidaná hodnota

Na portálu fajnslevy.cz už tak ušetříte vaše finance, díky hře Procentíčka ale můžete uspořit ještě víc. Stačí k tomu jediné, přihlásit se přes účet na Facebooku a pustit se do hraní. Každý den můžete otočit jeden žeton, pod kterými se skrývají slevy od jednoho do desíti procent.

Celkové hodnocení Fajnslevy.cz

Slevy jsou fajn. A na toto heslo vsadili portál fajnslevy.cz, který je dalším z řady portálů pro hromadné nakupování. Ve srovnání s ostatními je zde ale poměrně úzká nabídka pro výběr slev, vybírat můžete jen z cestování a zboží. Chybí například slevy do restaurací. Přehlednost webu je však dostačující. I proto je celkové hodnocení tři a půl hvězdičky.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Fajnslevy.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating