Huranahory.cz

Huranahory.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Huranahory.cz

Jedinečné nabídky pobytů, restaurací, skipasů a atrakcí, Jedinečné slevy až 90% na českých horách a vždy něco navíc. To jsou slogany, kterými se řídí slevový portál určený pro hromadné nakupování horských pobytů www.huranahory.cz.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Česká republika je rájem turistů a milovníků horských oblastí. Máme zde Krkonoše, Šumavu, Beskydy, Jeseníky, a spoustu dalších krásných oblastí. Na své si přijdou vyznavači horských túr i vyznavači odpočinkových pobytů na horách.

Tím se řídí také portál Hurá na hory, který nabídky zaměřuje především na rodiny s dětmi, ale i na ostatní, kteří rádi stráví čas na horách a ještě při tom ušetří nějaké finance. Po zobrazení hlavní stránky se můžete podívat, jaké nabídky jsou zrovna aktuální. Můžete vybrat také některou z mega slev, ve které jsou nejvíce zlevněné pobyty. Pak jsou zde také kategorie top slevy, nejprodávanější či wellness. Součástí nabídek často bývápolopenze, plná penze, domácí mazlíčci či právě některé wellness procedury, tak, jak se na horách sluší a patří.

Výběr měst

Více než výběr měst se na www.huranahory hodí uvést výběr hor. Nejvíc nabídek je pochopitelně směrováno do Krkonoš a na Šumavu, situovány jsou ale také na Vysočinu, Kralický Sněžník, do Chřibů, Slavkovského lesa nebo na Českou Sibiř. Je však nutné dodat, že všechny kategorie nejsou vždy naplněny nabídkami.

Přehlednost

I když na horách možná někdy zabloudíte, na portálu Huranahory se neztratíte. Nahoře si vyberete oblast, kde by měly být nabídky situovány, pod tím zvolíte kategorii a pak už vybíráte. Pokud nemáte žádné specifické požadavky, můžete listovat souhrnnou nabídkou. A kdybyste si s něčím nevěděli rady, můžete vytočit zákaznickou linku nebo si přečíst návod, jak nakupovat. Ale nebojte se, není to nic složitého. Až vás nějaká nabídka zaujme, stačí ji rozkliknout a dozvíte se víc. Lépe řečeno, všechny potřebné informace, podmínky i detaily slevy, kontakty i přesnou cenu. Můžete si přečíst také informace o dodavateli nebo se podívat na on-line kamery z okolí. Pak už stačí jen koupit.

Přidaná hodnota

Portál Huránahory nenabízí žádný věrnostní program. Pokud se na něm ale registrujete, získáte stokorunu, kterou můžete uplatnit na nákup slev. A pak je tady ještě užitečná funkce v horní části portálu hura na hory – ověřit Horokupón. Pokud nevíte, do kdy ho můžete využít, stačí vyplnit jeho číslo a hned budete v obraze. Někoho by ještě mohl zaujmout partnerský affiliate program, s pomocí něhož se dá vydělávat přes Facebook.

Celkové hodnocení Huranahory.cz

Slevový portál huranahory.cz nabízí to, na co jeho název láká. Tedy nabídky na hory, příjemné hotely určené jak pro turisty, tak pro rodiny s dětmi. Do nabídek většinou zahrnuje i stravu, což je pro horaly důležité. Stejně tak služby wellness. Proto je i příjemné hodnocení – 4 hvězdičky.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Huranahory.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating