Jooka.cz

Jooka.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přeheldnost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Jooka.cz

Poznej s námi svět. To je slogan, kterým se řídí portál www.jooka.cz. A tak se na něj pojďme podívat podrobně…

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Recenze portálu Jooka začíná nabídkou slev. Ta je zde jasně daná – nenabízí posezení v restauracích, masáže ani levnější oblečení, ale cestovní nabídky se slevou. Nabídka se zde tedy řídí podle toho, kam, jak, s kým a na jak dlouho chcete jet.

Můžete si vybrat, zda chcete jet na dovolenou letecky, autobusem nebo vlastní dopravou. Vyberete samozřejmě oblast, kam chcete cestovat, délku pobytu, nástupní místo, úroveň hotelu či dopravu. Pak už jen listujete v jednotlivých nabídkách.

Výběr měst

Jaký je na CK Jooka výběr měst? Tedy spíše míst, ještě přesněji destinací? Můžete cestovat do Řecka, na pevninu i na ostrovy, dále do stále oblíbenějšího Turecka, do africkým sluncem vyhřátého Tuniska, do nedaleké Itálie nebo třeba za pyramidami do Egypta. Můžete navštívit také exotičtější destinace, jako jsou Kapverdské ostrovy nebo Spojené arabské emiráty. Z podstatné části se jedná o last minute zájezdy, se kterými ušetříte vaší peněžence.

Přehlednost

Vaše dovolená může být díky cestovní kanceláři Jooka levnější. Na portálu www.jooka.cz se zorientujete velmi snadno, a prakticky ihned můžete sledovat aktuální nabídky, případně vybrat dovolenou podle požadovaných parametrů. Poté, co „otevřete“ vybranou nabídku, dozvíte se všechny důležité informace, jako je datum zájezdu, ubytování, strava a všechny další věci, které k cestě do zahraničí potřebujete znát.

Pokud vás nabídka zaujme a rozhodnete se jí zakoupit, stačí z karty informace přejít na „ceník a objednávka“. Zde najdete konečnou kalkulaci a také objednávkový formulář, pomocí něhož učiníte nezávaznou objednávku.

Přidaná hodnota

Portál jooka.cz nenabízí žádný věrnostní program ani šanci, jak získat kredity navíc, jeho přidanou hodnotou je ale právě to, na co se zaměřuje, tedy cestování a nabídky zahraničních pobytů. V tom se od ostatních podobných slevových portálů odlišuje.

Celkové hodnocení Jooka.cz

Jooka.cz se zaměřuje na cestování a s tím spojené levnější nabídky. Výběr je poměrně pestrý, popis dostatečně podrobný, přehlednost na webu dobrá. Proto je portál ohodnocen čtyřmi hvězdami.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Jooka.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating