JustJoy.cz

JustJoy.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení JustJoy.cz

Víte, jak spojit cestování a zboží? Podívejte se na portál www.justjoy.cz, který se věnuje slevovým nabídkám právě z těchto dvou oblastí. „Exkluzivní slevy na cestování a zboží každý den! Slevy nás baví. Kvalita a vaše spokojenost jsou pro nás na prvním místě,“ tak zní nejdůležitější věty ze sloganu portálu, na jehož recenzi se nyní můžeme společně podívat.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Jak bylo uvedeno výše, slevový portál just joy se zaměřuje na dvě kategorie – pobyty a zboží. Mezi pobyty můžete najít nabídky výhodného ubytování a cestování v České republice, na Slovensku, ve vzdálenějších zemích, ale i dovolené u moře či na horách. Na výběr je z kategorií wellness a lázně, lyžování, romantické pobyty, zájezdy, rodinná dovolená, města, turistika a hory, zážitky a nechybí ani advent.

V sekci zboží toho najdete spoustu přes elektro, hobby a bydlení, módu, kosmetiku a drogerii, hračky, přípravky ke zdraví a co se nevešlo do těchto kategorií, tak najdete v sekci ostatní. Tam spadají například fotoknihy, repelentní náramky a další předměty.

Výběr měst

Co se týká zboží, jedná se většinou o předměty, které si musíte objednat a které nelze využít na místě. Zde výběr měst nehraje roli. Pokud ale budete hledat pobyty, určitě byste si rádi nastavili i filtr na jednotlivá města či oblasti. V tom vás ale justjoy zklame, nic takového totiž nenabízí. Musíte proto listovat jednotlivými kategoriemi a doufat, že najdete něco, co je pro vás zajímavé a zároveň dostupné.

Přehlednost

Justjoy.cz se řídí heslem slevy pro radost. Ale zorientovat se na portálu, to až taková radost není. Po zobrazení portálu na vás „vyskočí“ kvantum nabídek, mezi kterými se mísí cesty na adventní trhy, romantický pobyt na Moravě, nabídka spodního prádla či extraktu ze zelené kávy. Než se v tom všem zorientujete, možná vám to bude chvíli trvat.

Po zobrazení konkrétní nabídky už je to ale lepší a přehlednější. U nabídky najdete kompletní informace o slevě, fotogalerii, takže samotný nákup už je potom hračka. Co je ale mínusem, to je nemožnost vybírat podle měst.

Přidaná hodnota

Výhody v podobě věrnostního programu, možnosti získání dalších kreditů či dukátů na slevy just joy chybí, tak jsme se alespoň podívali na to, v čem si slevy Just Joy myslí, že je jejich přidaná hodnota: Až 70% nabídek hotelů odmítneme. Vybíráte z pečlivě prověřených nabídek. Rozmysleli jste si výlet? Nevadí. Peníze vám vrátíme (do 14 dnů) a můžete vyrazit jindy. Nejedná se ale o nic, čím by se neprezentovali i jinde.

Celkové hodnocení JustJoy.cz

Portál justjoy.cz působí příjemně, i když trochu nepřehledně. Slevového zboží nabízí dostatek, na výběr je i z poměrně široké nabídky pobytů. Nedostatkem je však možnost třídění podle měst. I z tohoto důvodu od nás dostal tři hvězdičky.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s JustJoy.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating