Kuponbanka.cz

Kuponbanka.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celková hodnocení Kuponbanka.cz

Na slevy s rozvahou. Tak zní slogan dalšího z portálu, který nabízí slevové kupony, a který najdete pod adresou www.kuponkbanka.cz. Tady je jeho recenze.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Portál kuponbanka nabízí v podstatě podobné nabídky jako ostatní slevové portály. Nechybí tedy nabídky do restaurací, pobytové slevy či slevy na zboží. Obsáhlými kategoriemi jsou také krása a relax. Do první z nich patří například kadeřnické služby, do druhé třeba masáže. Další z kategorií jsou kurzy, najdeme zde také vstupenky, zážitky a tradiční kategorii ostatní. Zajímavostí je, že v horní části portálu vidíte, kolik slevových kuponů portál v danou chvíli nabízí.

Výběr měst

Pokud máte vybranou kategorii a chcete teď hledat podle měst, pak vězte, že máte z čeho vybírat. Samozřejmě nechybí Praha, Brno a Ostrava, Blansko, Hřensko, Šluknov, Trutnov a řadu dalších měst ale v nabídce ostatních slevových portálů nenajdete. Druhou stranou věci ale je, kolik se v daných městech či oblastech aktuálně nabízí, nebo spíše nenabízí slev…

Přehlednost

Kupón banka je ve srovnání s ostatními slevovými portály poměrně nepřehledná. Je sice pravda, že vše najdete na jedné stránce, ale v podstatě chybí jakékoliv obrázky, lákadla a řídit se jen jakýmisi ikonami a texty není úplně příjemné. Na druhou stranu, ihned vidíte, kolik slevových kuponu je obsaženo v jednotlivých kategoriích, takže víte, co kupon banka aktuálně ani nenabízí a na co je zcela zbytečné klikat. Po zobrazení konkrétní kategorie už jsou nabídky zobrazeny o něco přehledněji, co se týká následného popisu a samotného nákupu, tam muž je vše přehledné a v pořádku.

Přidaná hodnota

Kupón banka o sobě praví, že „oproti klasickým serverům kolektivního nakupování nejsou slevové kupony vydávány najednou, ale jsou pravidelně uvolňovány k nabídce v předem definovaných dávkách“. Co to znamená? Prakticky nic moc odlišného. Rozdíl je akorát v tom, že v danou chvíli je k dispozici třeba 10 kuponů do pražského kadeřnictví. Když se všechny vykoupí, na aktivaci dalších se musí počkat. Takže člověk vlastně ví, kolik kuponů na danou nabídku ještě zbývá.

Celková hodnocení Kuponbanka.cz

Kupónbanka se prezentuje tím, že je od slevomatů, hyperslev a dalších podobných portálů odlišná, unikátní. Pravda je ale taková, že se v ničem neliší a za těmito weby zaostává. Na druhou stranu, nabídku slev má celkem širokou. Z toho plyne hodnocení tří hvězdiček.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Kuponbanka.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating