Nakupvakci.cz

Nakupvakci.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Nakupvakci.cz

Akce, slevy, výhodné nabídky. To na nás „kouká“ z vitrín obchodů i ve všech supermarketech. A také na internetu. Jedním z míst, kde můžete ušetřit vaší peněžence, je portál www.nakupvakci.cz. Ten se prezentuje následujícím sloganem: na Nakupvakci najdete každý den fantastické akce (nabídky) za neuvěřitelně nízké ceny.

Sponzorované odkazy:

Nabídla slev

Recenzi portálu nakupvakci začněme nabídkou slev, která je zde velmi rozsáhlá. Na výběr je zde z několika kategorií, přičemž tou nejrozsáhlejší je cestování. Nákup v akci nabízí pobyty v Česku, a to jak více denní, tak třeba výlety, na Slovensku, na horách, v zahraničí či wellness pobyty. Ty jsou dokonce i samostatnou kategorií. Těmi dalšími jsou restaurace, zážitky a služby, móda a luxus a zboží, kam spadá bydlení, oblečení a móda, elektro a sportovní potřeby. Jak je vidět, nabídka portálu nakup v akci.cz je velmi pestrá.

Výběr měst

Co se týká zboží či restaurací, tak v těchto sekcích nejde nastavit filtr podle lokalit. Ten však zle uplatnit pro cestování. A tak si můžete vybrat, zda hledáte dovolenou či zájezd do Francie, Itálie nebo třeba do Chorvatska, ale také můžete vybírat z českých oblastí, tedy spíše pohoří jako jsou Beskydy, Jeseníky či Šumava. Další oblastí je Morava. Filtr podle měst ale na nakup vakci nenajdete.

Přehlednost

Přehlednost portálu je dobrá. Nabídky snadno vyhledáte a najdete v nich lehce vše, co budete potřebovat. Na webu se snadno zorientujete a vyberete si kategorii, kterou potřebujete. A pokud nejdete za určitým cílem, můžete dlouho listovat na hlavní stránce, na které je zobrazena řada nabídek, které vás třeba navedou dál. U nabídek jsou velké obrázky, přehledně zobrazená cena, nabízená slevy i čas, který zbývá do jejího konce.

Přidaná hodnota

Stejně jako například Slevomat Nákup v akci nabízí něco navíc. Není to kolo štěstí, ale akce doporuč a získej. Jak to funguje? Pokud na portál pozvete své kamarády nebo někam nasdílíte odkaz, tak za každého nového zákazníka, který si díky vám zakoupí něco v minimální hodnotě 499 korun, získáte stokorunu. Další přidanou hodnotou je skutečnost, že za každý nákup získáváte kredity, které se pak „směňují“ v hodnotě 1:1 a můžete je využít při dalších nákupech.

Celkové hodnocení Nakupvakci.cz

Jaké jsou vaše zkušenosti s portálem nakupvakci.cz? Naše po jeho podrobném prostudování velmi dobré. Přehledná nabídka, množství slevových nabídek, spousta pobytů na zajímavá místa z něj dělají velmi kvalitní místo, na které se dají ušetřit finance. Celkové hodnocení proto je 4,5 hvězdiček.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Nakupvakci.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating