NewGo.cz

NewGo.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení NewGo.cz

Chcete ušetřit za cestování? Vybírejte ze slev na cestování na stránkách NewGo.cz. To je slogan, kterým se řídí další z portálů hromadného nakupování, který nabízí levnější pobyty a výhodnější nabídky spojené s cestováním.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Co se týká recenze nabídky slevy new go, tak se vše bude točit jen a pouze okolo cestování. Jakýsi kufřík v horní části portálu vám nabízí jednotlivé nabídky, pochopitelně si je ale můžete hledat i sami. na www.newgo.cz najdete romantické, horské, tuzemské i zahraniční pobyty, stejně tak wellness, pobyty pro dva, ale také eurovíkendy a zajímavé výlety po zahraničních městech.
Konkrétně je na výběr z kategorií turistika a hory, wellness, termám a lázně, zájezdy, výlety, pobyty u moře, města, zážitky a adrenalin, lyžování a také adventní výlety. Máte tak na výběr z velkého kvanta slev pobytů a zážitků.

Výběr měst

Jak bylo zmíněno. slevy New Go nabízí řadu slevových pobytů. S newgo se můžete vydat do zahraničí (Slovensko, Rakousko, Francie, Itálie či Řecko), nebo na řadu zajímavých českých míst. V kategoriích pobytů nechybí Praha, Brno, ale ani Krkonoše, Šumava, Jeseníky či Beskydy.

Přehlednost

Vzhledem k tomu, že na New go.cz jsou jen pobyty, orientace na webu je bezproblémová. Vybíráte vlastně jen mezi nabídkami slevových pobytů a vybíráte si maximálně lokalitu a kategorii, jaký by měl pobyt být. Nabídky jsou seřazeny pěkně pod sebou, takže nemusíte mít strach, že byste se na portálu ztratili. Jsou také podrobně popsány, je u nich uvedeno vše užitečné.

Přidaná hodnota

NewGo se zaměřuje jen na slevové pobyty. Takových portálů je na našem trhu ale více. Nenabízí ani žádné sbírání kreditů či něco podobného. Přidaná hodnota webu je oproti ostatním nulová.

Celkové hodnocení NewGo.cz

Portál nenabízí nic navíc. Nabídky, které na něm najdeme, jsou dohledatelné i na jiných webech, které nabízejí slevové pobyty. Web sice působí přehledně a příjemně, jeho přínos je ale minimální. Ohodnocen je proto třemi hvězdičkami.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s NewGo.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating