Omg.cz

Omg.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení omg.cz

Omg, to jsou slevy. Tak hlásá slogan slevového portálu www.omg.cz. A tak se společně pojďme podívat na jeho recenzi a zjistit, zda je to doopravdy takové „omg“

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Co všechno tedy omg slevy nabízí? Oproti ostatním slevovým portálům jsou jiné. Nenajdete zde nabídky na pobyty, jídla či zážitky, ale jen a pouze zboží. Jaké? Hodinky, tašky, náramky, šperky, dekorace, ochranná skla na telefony…

„Fanoušci“ tohoto zboží si přijdou na své, výběr je poměrně široký. Ostatní ale půjdou hledat jinde.

Výběr měst

Na omg.cz můžete vybírat ze čtyř měst – Praha, Brno, Ostrava a Havířov. Je ale úplně jedno, jaké město zvolíte. Ať už jste z jakéhokoliv města a kupujete jakékoliv zboží, poštovné vás nemine. Takže výběr měst je zde naprosto zbytečný.

Přehlednost

Nenajdete zde žádné kategorie. Takže veškeré zboží je na jedné jediné stránce. A tou listujete a listujete, až vás z toho začne bolet ruka. Není zde žádné dělení na hodinky, šperky a podobně, dělení měst je k ničemu, takže si můžete projíždět jednotlivé nabídky a čekat, zda vám něco padne do oka. Poté, když vás něco zaujme, můžete se podívat na detaily nabídky a provést případnou objednávku. Popis je poměrně nepřehledný, samotný nákup už snadný.

Přidaná hodnota

Co je přidanou hodnotou omg.cz? Nemá nic navíc. A to je možná jednou předností. Pokud někdo tento portál zná a ví, co hledá, pak nemusí listovat nabídkami jiných webů a zavítá na omg. Je ale otázkou, kolik zákazníků to takto udělá.

Celkové hodnocení omg.cz

Portál omg.cz se rozhodl jít jinou cestou. Místo hotelů a restaurací nabízí zboží. Jeho nabídka však není tak zajímavá, aby se stala jakýmsi ternem. Hodinky či šperky se dají zakoupit i jinde a příjemněji. Proto je celkové hodnocení pouhé 2,5 hvězdičky.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Omg.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating