Pepa.cz

Pepa.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodntoa
  • Celkové hodnocení pepa.cz

Váš známý přes slevy. Že je vám tento slogan podezřele povědomý? Není divu, takto vás den co den vítá slevový portál www.pepa.cz.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Portál pepa.cz je dalším z řady míst určených k hromadnému nakupování. Patří rozhodně mezi ty známější. Mimo jiné ho proslavil Pepa – průvodce portálem a jeho tvář.

Na co tedy pepa.cz láká? Nabízí následující kategorie – wellness pobyty, cestování, zboží, služby, krása a relaxace, jídlo a pití. Výhodou každé kategorie je, že ukazuje, kolik má aktuálně nabídek. Pak je tady ještě speciální kategorie exkluzivně u Pepy, kam spadají takzvané exkluzivní nabídky.

Nejobsáhlejší kategorií jsou wellness pobyty a cestování. U obou je na výběr z destinací podle mapy Česka, ale dostupné jsou také nabídky ze Slovenska i dalších zahraničních destinací.

Výběr měst

U výběru měst nechybí tradiční destinace jako Praha, Brno Ostrava, Olomouc či Plzeň. Jsou zde i další města – Karlovy Vary, Liberec, Jihlava a další. Jak už bylo uvedeno, u nabídek z kategorie cestování tento slevový portál nabízí mapku s jednotlivými oblastmi od Valašska, přes Slovácko, Vysočinu až po západočeské lázně. V každé části je ukázáno, kolik slev je zde aktuálně k dispozici.

Přehlednost

U mapky ještě zůstaneme. Díky ní mají zákazníci, kteří si chtějí koupit vouchery na cestování či pobyty, dobrý přehled, kam si aktuálně mohou zajet. A vůbec, přehlednost patří k přednostem portálu pepa.cz slevy. Ten je příjemně barevný, dostatečně rozdělen do kategorií, nabídky obsahují kvalitní popis i detailní informace. A kdybyste si s něčím nebyli jisti, můžete rychle a snadno využít zákaznické podpory.

Přidaná hodnota

Portál pepa.cz je dostatečně kvalitní. A ještě nabízí možnost zisku dodatečných kreditů. Zákazník získá z každého nákupu dvě procenta hodnoty zpět v kreditech na jeho účet. Zajímavá je také akce 100 kč na první nákup.

Celkové hodnocení pepa.cz

Recenze webu pepa.cz byla psána v pozitivním duchu. Přesně v takovém, jak tento portál působí. Příjemně a s dostatečným množstvím kvalitních nabídek, které se zaměřují převážně na cestování a pobyty. Tomu odpovídá i kvalitní hodnocení, konkrétně pět hvězdiček.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Pepa.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating