Postovnezdarma.cz

Postovnezdarma.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Postovnezdarma.cz

Kolikrát už se vám stalo, že jste si vyhlédli nějaké zboží na internetu, vložili ho do nákupního košíku, ale od konečného nákupu vás odradila vysoká cena poštovného? Určitě byste v takovém případě uvítali, kdyby bylo poštovné zdarma.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Portál www.postovnezdarma.cz není typickým slevovým webem. Na druhou stranu, nabízí spoustu nabídek, které jsou zlevněné a jsou nabízeny s výhodnějšími cenami. Můžete listovat jednotlivými kategoriemi a tam hledat, co se dá koupit levněji, nebo najet do sekce nabídka produktů v akci. A co všechno zde na vás čeká? Šperky, šátky, gumičky, hodinky, fixy na auto, nálepky a další podobné „vymoženiny“. Je patrné, že slevy do restaurací, levnější pobyty či masáže na poštovné zdarma cz nenajdete, zboží je zde ale dostatek.

Výběr měst

Jelikož portál poštovné zdarma není typickým slevovým webem, chybí zde i třídění podle měst. Na druhou stranu, je to logické, Vždyť už název samotný napovídá, že vás portál neláká na slevy ve městě, ale nabídky posílá zákazníkům domů, bez poštovného.

Přehlednost

A jak je to s přehledností portálu poštovnézdarma? Nutno říct, že je toho tady víc než dost. A zorientovat se, to chce trošku trpělivosti. Akční zboží není nijak řazeno podle kategorií, takže prostě budete hledat tak dlouho, až vás něco zaujme. A to je také určité mínus. Co se týká konkrétních nabídek, u každé z nich najdete, o kolik je zboží zlevněné, kolik kusů bylo prodáno, jaký čas zbývá do konce a podrobný popis toho, co si vlastně kupujete.

Přidaná hodnota

Jakákoliv postovnezdarma.cz recenze zmiňuje hlavní smysl portálu, tedy poštovné zdarma. Ano, to se zde opravdu neplatí a to je také přidanou hodnotou portálu. Je ale otázkou, nakolik je dané zboží kvalitní a kolik na něm zákazníci skutečně ušetří. Ale fakt, že neplatí nic navíc, je pro řadu zákazníků určitě důležitý.

Celkové hodnocení Postovnezdarma.cz

Poštovné zdarma není typickým slevovým portálem. Nenabízí slevy do restaurací nebo hotelů. Nelze ani vybírat slevy podle měst. Ale nabízí akce, při kterých se neplatí další poštovné. A každé ušetření navíc je pro lidi u nás důležité. Výběr je docela široký, nejedná se ale o tolik luxusní zboží. I proto je celkové hodnocení tříhvězdičkové.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Postovnezdarma.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating