Radiomat.cz

Radiomat.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Radiomat.cz

Radio Čas posluchači na Moravě a ve Slezsku určitě znají. Ale znají i Radiomat? Tyhle dvě věci spolu souvisí. Obě vyplňují čas spousty lidí. Rádio písničkami, radiomat zážitky v podobě nejrůznějších slev.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Na úvod si dejme jeden slogan. Rádio mat vznikl pro potřeby posluchačů Radia Čas, kteří chtějí získat co nejlepší podmínky pro nákup zajímavých služeb a výrobků. Ale už dost řečí, podívejme se, co všechno tento slevový portál nabízí. Jsou to výhodné nabídky na pobyty, do restaurací či levnější zboří. Jednotlivé kategorie portálu jsou následující: hubnutí, kultura, kurzy, zábava, sport, pobyty, služby, zboží, krása a zdraví, jídlo. Na portálu www.radiomat.cz si uživatelé mohou zakoupit rodinnou vstupenku na hrad, stejně tak jako noc se snídaní v hotelu na Stodolní či on-line kurz poradenství na zdravou výživu. Nabídka je poměrně široká.

Výběr měst

Jak už bylo v recenzi uvedeno, radiomat je primárně určený pro obyvatele Moravy a Slezska či pro turisty, kteří se zde chystají. Slevy jsou směřovány do Zlínska, na Valašsko, do Slezska, Olomoucka, Brněnska a Ostravska. Hotely, restaurace, kulturní akce či kosmetické služby jsou nabízeny právě do těchto míst. Jednou z hojně zastoupených kategorií je Radiomat Olomouc.

Přehlednost

Portál radiomat působí příjemně. A co je důležité, tak také přehledně. Hlavní stránka je jasná a snadno se na ni budete orientovat. Stejně tak jasné je dělení kategorií a výběr z měst. U jednotlivých nabídek je jasně viditelné, kolik stojí, jaká je jejich sleva, jaký čas zbývá do konce. Informace jsou podrobné a přehledné. V tomto ohledu splňuje portál přísná měřítka.

Přidaná hodnota

I když portál radio mat cz není možná tolik známý, jako někteří jeho „slevoví kolegové,“ pro zákazníky, převážně z Moravy a Slezska je velmi zajímavý. Nabízí totiž slevy, které jinde nejsou. Tím, že se specializuje jen na určitě oblasti, může nabídnout širší spektrum služeb, hotelů, restaurací či zvýhodněných vstupů na kulturní akce. To je přidaná hodnota, kterou řada zákazníků ráda uvítá.

Celkové hodnocení Radiomat.cz

Radiomat.cz nabízí řadu zajímavých nabídek. Zejména pro obyvatele z moravské a slezské části republiky může být velmi užitečný. A to tím, že nabízí jiné slevy, než které jsou dostupné jinde. Nabízí výhodnější vstupenky na místa, kam by jinak platili více. Také obsahuje řadu restaurací a pobytů. Celkové hodnocení je proto velmi kladné, a to 3,5 hvězdiček.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Radiomat.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating