Slevadne.cz

Slevadne.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Slevadne.cz

Chcete nakupovat ve slevách a nejlépe každý den? Tak to zkuste třeba na ww.slevadme.cz. tento portál pro hromadné nakupování se prezentuje sloganem pestré slevy až do výše 90% do restaurací, na masáže, pobyty, wellness, krásu, zábavu, módu, obchody a další. Následující recenze odhal, zda je to skutečně pravda.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Portál sleva dne, stejně jako řada další podobných webů, nabízí poměrně široké spektrum slev. Zaměřuje se na cestování, zboží, krásu, restaurace, zdraví a wellness, aktivity a sport, služby či na módu a doplňky. To je výčet kategorií, která na slevadne najdete.

Jednotlivé kategorie můžete řadit podle doporučených, nejnovějších, nejprodávanějších, nejlevnějších, ale pro vyznavače luxusu třeba i podle nejdražších nabídek. Rozšířené jsou i další filtry. Například u cestování si můžete zvolit, co všechno má pobyt obsahovat, jaký typ ubytování a stravy vyžadujete, i to, zda chcete na hory, do Prahy nebo třeba na Jižní Moravu. U slev do restaurací, na služby, kosmetiku či sport si můžete vybrat z řady měst, v módě si zase vyberete ze široké nabídky oblečení a doplňků.

Výběr měst

Jednou z nejnavštěvovanějších kategorií všech slevových portálů je cestování. Na portálu sleva dne.cz si můžete vybrat z kategorií dovolená, pobyty na Slovensku, poznávací zájezdy, turistika či zahraničí. Takže se opět jedná o široké spektrum nabízených služeb. A jak je to s dalšími slevami? Mezi nabízenými městy nechybí Praha, Brno, Ostrava ani Plzeň. Nabídek se ale dočkají také lidé v Ústí nad Labem, Jihlavě, Zlíně, ale i na Slovensku. Takže i zde je z čeho vybírat.

Přehlednost

Tato recenze by měla zdůraznit, že na rozdíl od některých slevových portálů je slevadne velmi přehledná a pro zákazníky nabízí pohodlné místo k nákupu. Je zde hodně kategorií, ty jsou podrobně členěny, je zde široký filtr nabídek. K cíli, který hledáte, se tak můžete dostat snadněji. U každé nabídky je lákavá fotka, jasně uvedená cena i sleva. Všechny nabídka samozřejmě obsahují i podrobný popis. Užitečné je i řazení podle oblíbenosti či cen.

Přidaná hodnota

Nabídka slev na slevadne.cz je bohatá a pestrá. Přesto se na portálu najde jedno mínus. I když se web chlubí tím, že se s ním dá ušetřit až 90%, není tady další možnost výhod, která by zákazníky nalákala ještě ve větším počtu. Kredity za registraci, doporučení, možnost získat je v pravidelných soutěžích, nic takového. A to je škoda.

Celkové hodnocení Slevadne.cz

Slevadne.cz působí velmi příjemným dojmem. Pro zákazníky je dobrým místem k nákupu, nabídka slev je opravdu bohatá. A jak je to s těmi devadesátiprocentními slevami? Pečlivě jsme prosvištěli titulní stránkou a žádnou takovou jsme nenašli. Mínusem je nulová přidaná hodnota. Přesto je hodnocení portálu velmi kladné, konkrétně 4 hvězdičky.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Slevadne.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating