Slever.cz

Slever.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Slever.cz

Maximální spokojenost zákazníka. To je krédo a slogan portálu slever.cz, který je dalším z řady webů s hromadným nakupováním.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Recenze portálu www.slever.cz začíná nabídkou slev. A hned na úvod je nutné poznamenat, že tato nabídka je velmi pestrá. Nabízí slevy z tradičních sekcí, jako jsou cestování, zboží, móda a luxus, krása, jídlo, ale také zážitky, zdraví a co jinde není moc k vidění – knihy.

Jak jsou jednotlivé kategorie „naplněny?“ Tak například cestování. Zde najdeme pobyty pro dva, lázeňské pobyty, slever pobyty na horách či v lázních. Ale také dovolená v zahraničí, jednodenní poznávací výlety i další atraktivní nabídky. Velmi pestrý je i výběr knih, v sekci zboží jsou k dostání hodinky, obrazy, sprchové lavice, v zážitcích například paintball či jízda v rychlých autech a jídla vás pozvou do tradičních i exotických kuchyní. Jak je vidět, nabídka slev je velmi pestrá a bohatá.

Výběr měst

Pokud se na portálu slever.cz rozhodnete koupit něco pro sebe nebo třeba darovat dárkový kupón, určitě vás zajímá, kde všude můžete tyto nabídky uplatnit. Odpověď je jednoduchá – napříč celou republikou i v zahraničí. Nejvíc nabídek je pochopitelně do Prahy, Brna a Ostravy, v nabídce jsou ale i další – menší města. A v sekci cestování jsou na výběr i zahraniční destinace.

Přehlednost

Přehlednost portálu hromadného nakupování se slevou až 98%, tedy slever.cz, je dobrá. Web působí příjemně a není od věci na něm strávit pár minut. Je zde velké množství kategorií, které jsou členěny ještě do dalších sekcí. Na výběr je z měst, ale také z cenových relací, u cestování třeba i počtu dní či typu pobytu. U každé nabídky je obrázek, přehledný popis, zobrazená sleva i čas do jejího konce. Všechny nabídky zobrazují detailní informace k jejich uplatnění.

Přidaná hodnota

Na webu slever.cz je dostatek slevových nabídek. Nabízí ale něco navíc? Pro hodně lidí jsou zajímavou kategorií knihy. A zajímavá je také soutěž o pobyt pro dvě osoby zdarma. Co je pro něj nutné udělat? Zaregistrovat se k odběru novinek a pak jen doufat, že zrovna vy budete ti šťastní.

Celkové hodnocení Slever.cz

Široké nabídka slev, hodně kategorií, dobrý výběr měst, ale hlavně – zajímavé nabídky. To z portálu slever.cz dělá velmi příjemné místo pro hromadné nákupy a zajišťuje mu hodnocení 5 hvězdiček.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Slever.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating