Slevíci.cz

Slevíci.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Slevíci.cz

Jsme největší na Zlínsku a jedni z největších na Moravě. To je motto slevového portálu www.slevíci.cz. Následující recenze odhalí víc…

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Většina slevových portálů nabízí slevy napříč celou republikou. To ale není případ webu slevíci. Tedy, ne tak úplně. V nabídce jeho slev najdeme výhodné nabídky do Prahy, Olomouce či Ostravy, převážně se ale zaměřuje na Zlínsko a okolí. Nabízí kategorie cestování, zboží, móda a styl či krása a zdraví. Zatímco u módy je prakticky jedno, z kterého koutu republiky jste, v kategorii cestování by se očekávaly nabídky z Moravy. To ale cesta do Osvětimi či Vídně tak úplně není. Nabídka slev je zatím poměrně nerozšířená.

To zachraňuje kategorie regionální akce, ve které najdete zajímavější nabídky, převážně do restaurací či degustace.

Výběr měst

Jak již bylo uvedeno, na slevici.cz se dá vybrat z několika měst. Nabídka jednotlivých slev je ale docela omezená. A tak pro zákazníky ani tak nejsou zajímavé slevy v Praze, jako spíš Slevíci Zlín, Slevíci UH, tedy Uherské Hradiště či nabídky z Hodonína, Otrokovic či Kroměříže. Druhý úhel pohledu je ale takový, že přestože jsou tato města k výběru, aktuálně neobsahují téměř žádné slevy.

Přehlednost

Jedna „hlavní“ sleva, pod ní řada menších. Nabídek je na titulní straně tolik, že se v nich tak úplně ani nedá vyznat. Horší ale je, že pokud budete chtít třídit nabídky podle měst, „vybafne“ na vás úplně to stejné. Opět kvantum věcí, které možná ani nehledáte. Co se týká podrobného popisu nabídky, ten je v pořádku.

Přidaná hodnota

Přidanou hodnotou slevíků by měla být orientace na Zlínský kraj a okolí. Tak se portál prezentuje. Pravda je ale bohužel taková, že slevíci nemají moc co nabídnout. Až na pár slevových voucherů do restaurací nic extra z oblasti nenabízí.

Celkové hodnocení Slevíci.cz

Kdyby Slevíci.cz naplnili to, čím se prezentují, mohlo by se jednat o velmi zajímavý portál. Jenže tomu tak není, regionálních nabídek je poskromnu a ostatní nejsou příliš lákavé. Proto je celkové hodnocení takové, jaké je, tedy 2 hvězdičky.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Slevíci.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating