Slevmeto.cz

Slevmeto.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Slevmeto.cz

Server SlevmeTo.cz pro Vás každý týden vyjednává až 90% slevy na populární místní zboží, poukazy na služby, kulturní akce a nejrůznější ojedinělé nabídky všeho druhu. Inspirujeme se aktuálními sezónními trendy, ročním obdobím a také Vašimi návrhy a potřebami.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Slogan portálu www.slevmeto.cz máme za sebou, teď se pojďme podívat na jeho recenzi. A začneme nabídkou slev. NA portálku je sedm kategorií – ubytování, krása, sport a zábava, wellness a masáže, jídlo a zdraví, zboží a ostatní a také móde a luxus. Jak je tedy vidět, slevme to se nezaměřuje na jednu konkrétní, ale na širší spektrum kategorií podobných těm na jiných webech. Zákazníci portálu si tak mohou zajet na romantický pobyt, navštívit zahraničí, zajít si na masáž, projet se na motocyklu, koupit si hodinky nebo si zajít na nějakou večeři. Kategorií je zde sice spousta, s jejich obsahem už je to ale horší. Někde je nabídek málo, jinde nejsou třeba žádné.

Výběr měst

Co se týká jednotlivých nabídek z kategorií jídla, relaxace či zboží, zde asi budete zklamáni. Ano, na hlavní stránce dělení na města je, ale u většiny měst buď nejsou žádné nabídky, nebo jich je velmi málo. Další dělení můžete využít u slevmeto pobyty. Ne tedy města, ale spíše místa, pro příklad uvádíme Krkonoše, Jizerské hory, Jižní Čechy, ale také Německo či Francie. I zde ale bohužel platí, že ne všechny kategorie obsahují nějaké nabídky.

Přehlednost

Co se týká přehlednosti portálu slevmeto, je nutno uvést, že ta není jeho předností. Na hlavní stránce se zobrazí jedna top nabídka, která je vždy jiná. I její dosti podrobný popis s fotografiemi. Okolo toho se ale ukazují další nabídky a tak vám asi bude chvíli trvat, než se v tom všem zorientujete. Co se týká konkrétních nabídek, informací je u nich dost, občas ale možná až příliš a celé to působí chaoticky.

Přidaná hodnota

Na portálu slevmeto.cz, nákupy se slevou, stojí věta: „Server SlevmeTo.cz je novinkou roku 2010 v poskytování hromadných slev po internetu. Navazuje na projekt hromadných slev ve Spojených státech.“ To zní zajímavě. Pravda je ale taková, že nic extra nenabízí a za konkurencí bohužel zaostává. Srovnání s USA je zde zbytečné.

Celkové hodnocení Slevmeto.cz

Určitě se najdou zákazníci, kteří si na portálu slevmeto.cz něco vyberou. Možná pobyt nebo nabídku ze sekce cestování, kterých zde je poměrně dost. Nic moc dalšího a už vůbec nic výjimečného ale tento web nenabízí. Tomu odpovídá i hodnocení – 2,5 hvězdičky.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Slevmeto.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating