Slevňuj.cz

Slevňuj.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Slevňuj.cz

Slevňuj.cz – zboží s maximální slevou. Slogan dalšího z portálů určeného pro hromadné a výhodné nakupování hovoří za vše. Co ale „říká“ jeho recenze?

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Dárky, zdraví, dětské zboží, sport, krása, móda, elektronika, domácnost, LED světla, tablety a telefony, auto-moto, zvířata a doprodej. Tak zní kategorie, ve kterých nabízí portál www.slevnuj.cz výhodné nabídky. A jeho výhodou je, že u každé kategorie zobrazuje, kolik je v ní aktuálně slev. Pokud jste ale četli pozorně, pak jste si určitě všimli, že tato stránka nenabízí tradiční kategorie cestování ani jídlo. Tím alespoň částečně naplňuje svůj slogan – a sice, že nabízí zboží.

Co zde tedy můžete sehnat? Jen namátkou: tuniky, šaty, hlavolamy, hodinky, laserové hřebeny, čaje, povlečení, a tak dále, a tak dále…

Výběr měst

Tím, že slevňuj nenabízí nabídky na cestování ani jídlo, padá automaticky výběr měst. Je jedno, odkud jste, zboží si můžete nechat doručit kamkoliv…

Přehlednost

Jasně, stručně, výstižně. Na slevňuj.cz můžete listovat mezi kategoriemi, nebo brouzdat po titulní stránce, kde je „mišmaš“ všeho, tedy od posilovacích přístrojů, přes deku do auta pro psy až po profesionální šampony. Stačí uvést nadpis, dát obrázek, zobrazit cenu a slevu a zákazníci, kteří hledají zboží, se možná trefí do toho svého. Po otevření konkrétní nabídky se zobrazí její podrobný přehled a detailní informace. Zákazníci se dozví vše, co potřebují.

Přidaná hodnota

Portál slevnuj se od většiny míst pro hromadné nákupy liší. Liší se ve své nabídce, nemá „to, co všichni.“ Zaměřuje se na zboží a to je jeho přidanou hodnotou. Nesnaží se soupeřit s někým, na koho nemá, naopak se věnuje tomu, co umí, a proto nabízí i jiné produkty, než jsou k dostání jinde.

Celkové hodnocení slevnuj.cz

Předností slevňuj.cz je jeho odlišnost. Ve svém sloganu uvádí, že se zaměřuje na zboží, a tak také činí. Nesnaží se vyniknout v něčem, v čem by nevynikl a nabízí širokou škálu nejrůznějšího užitečného zboží. Za to dostává 3 hvězdičky.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Slevňuj.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating