Slevoking.cz

Slevoking.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Slevoking.cz

Některé slevové portály nabízí „všehochuť“ slev, jiné se zaměřují jen na některé kategorie. A jedním takových míst je slevoking.cz.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Jaká je nabídka portálu slevoking? K tomu nám pomůže jeho slogan: Zaměřujeme se pouze na cestování. Většinu hotelů, které prezentujeme, jsme osobně navštívili a vyzkoušeli. Proto opravdu víme, co Vám nabízíme. Je tedy zřejmé, že slevové nabídky na jídlo, zboží či masáže zde nenajdeme, na výběr je „jen“ z pobytů a zájezdů.

Tak nejprve pobyty. Kromě podkategorií Evropa, Maďarsko a Slovensko zde pochopitelně nechybí ani Česko. Slevoking vás zavede do hor, do lázeňských měst, historických metropolí, ale i na netradiční a velmi zajímavá místa. V kategorii zájezdy najdeme tradiční adventní výlety, cesty do Paříže, Rakouska, Německa a slevy do dalších oblíbených destinací.

Výběr měst

A kam všude je možno zájezdy a pobyty pro dva realizovat? Jak bylo uvedeno výše, cestovat se dá po Slovensku, Polsku či Rakousku. Určitě vás ale zajímají také české destinace. Zde podrobnější kategorie bohužel rozepsány nejsou, budete proto odkázáni na „rolování“ hlavní stránky, na které najdete pobyty v Praze, v Jižních Čechách, na Jižní Moravě, v Krkonoších či Jeseníkách. V každém koutu republiky na vás čeká nějaká sleva.

Přehlednost

Zkušenosti i recenze, které jsou na portálu slevoking.cz dostupné, jsou kladné. Pokud se někdo vydá hledat přímo slevové pobyty, může pro něj být tento portál přínosný. Nejrůznějších slevových pobytů je zde skutečně moře a na portálu se i snadno a lehce zorientujete. Přehlednosti by ale výrazně prospělo dělení podle měst či alespoň oblastí. U každé jednotlivé nabídky jsou uvedeny podrobné informace, které jsou nutné pro uplatnění voucheru a k následnému využití slevy.

Přidaná hodnota

Jaká je přidaná hodnota portálu slevoking cz, to je zřejmé od první chvíle, co na tyto stránky zavítáte. Nemusíte se zabývat slevami na hodinky či restaurace, budete listovat jen a pouze mezi nabídkami na pobyty a zájezdy. Pokud sem jdete s tímto úmyslem, neprohloupíte, opravdu je z čeho vybírat.

Celkové hodnocení Slevoking.cz

V oblasti cestovního ruchu máme bohaté zkušenosti, stojí na portálu Slevoking.cz. Ten se specializuje jen a pouze na cestování, konkrétně pobyty a zájezdy, a věnuje se tomu opravdu pečlivě. Nabídka slev je velmi pestrá a bohatá. Nedostatkem a velkým mínusem je ale nemožnost dělení podle měst. I kvůli tomu je celkové hodnocení 3,5 hvězdiček.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Slevoking.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating