Slevomat.cz

Slevomat.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Slevomat.cz

Lidé chtějí ušetřit své peníze. Mají rádi kvalitu. Zároveň se ale řídí heslem „za málo peněz hodně muziky“. A pokud to funguje, jsou nadmíru spokojeni a své nákupy rádi opakují. Vítejte na Slevomatu, který se představuje jako první firma u nás prezentující se konceptem hromadného nakupování a jehož sloganem je „inspirace, zážitky a kvalitní slevy“. Za dobu své existence pomohl ušetřit dvě a půl miliardy korun a obsloužil přes milion zákazníků. A to nejen v Česku, ale i za hranicemi.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Jelikož je slevomat.cz největším slevovým portálem u nás, očekává se, že i jeho nabídka bude velmi bohatá. A to také platí. Na výběr je z řady kategorií: cestování, móda a styl, jídlo a pití, zboží či krása, zdraví a relaxace. Na výběr je také z nabídky pro děti. Další kategorií je zábava a volný čas, ve které si můžete zakoupit třeba let padákem nebo vstup do aquaparku. A nechybí ani ostatní služby. Co si pod tím můžete představit? Například on-line jazykové kurzy nebo kurz autoškoly.

Máte tak na výběr z široké plejády nabídek. Můžete si zajet například do luxusního hotelu, užít si wellness pobyty pro dva, vybrat si něco ze sekce dovolená u moře 2014 či pobyty pro dva levné, podívat se na samotu do lesa, navštívit Paříž, nebo si vychutnat kulinářské delikatesy. V módní nabídce na vás čekají luxusní a kvalitní značky, jejichž ceny vás asi nenechají chladnými. Dámy využijí kadeřníky, pánové třeba fittness, a děti například návštěvu Legolandu. Pokud hledáte pobytový voucher, je na výběr i z oblastí jako jsou Krkonoše, Šumava, Jeseníky a další.

Výběr měst

Slevomat se svými nabídkami snaží pokrývat celou republiku. Nejvíce slev je pochopitelně v Praze, na výběr jsou ale i všechna další velká česká města (Plzeň, Brno, Ostrava, Olomouc, České Budějovice a další). Na portálu jsou i nabídky a akce Slevomat ze Slovenska. Při vyhledávání stačí zadat hledané město, kde se bude sleva dát využít, a případně maximální možnou vzdálenost.

Přehlednost

Portál www.slevomat.cz je velmi přehledný. Na horní liště vybíráte kategorie, u nich volíte města i to, zda chcete slevy řadit podle aktuálnosti nebo třeba oblíbenosti. Vlevo si můžete listovat nejoblíbenějšími slevami. Vše je doplněno atraktivními obrázky.

Pokud vás nějaké nabídka zaujme, stačí ji otevřít a dozvíte se více. Hlavní je cena, uvedena je i sleva, termín, do kdy nabídka platí, důležité kontakty, adresa a všechny další potřebné informace. A pokud vám snad něco nebude jasné, stačí dolů do okna napsat svůj dotaz, který vám bude rychle zodpovězen.

Přidaná hodnota

Se Slevomatem jsou spojeny i další aktivity. Známý je Kolotoč štěstí, bývalé kolo štěstí, ve kterém si můžete vytočit kredity, které pak uplatníte při nákupu. Někteří šťastlivci si jich vytočí deset, někomu se povede i tisíc. Točit se dá každý den jednou. Čím více nakupujete, tím se posouváte věrnostními program. A platí, že čím výš jste, tím víc máte výhod. Vše to můžete kontrolovat v sekci mé vouchery. Slevo mat vám také garantuje spokojenost, a pokud spokojeni nebudete, vrátí vám kredity na účet k dalšímu nákupu. Rovněž si můžete stáhnout aplikaci do mobilního telefonu.

Celkové hodnocení Slevomat.cz

Portál slevomat.cz je nejpopulárnějším portálem pro hromadní slevové nakupování u nás. A právem. Je přehledný a má na výběr se spousty nabídek a uživatelům dává na výběr ze široké škály služeb, nabízí inspirace zážitky a kvalitní slevy. Zároveň je věrohodný a jeho zákazníci bývají vesměs spokojeni. Důkazem jsou pozitivní reference. Na své si přijde každý. Na základě této recenze ho nejde ohodnotit jinak, než pěti hvězdami.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Slevomat.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating