Slevotéka.cz

Slevotéka.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Slevoteka.cz

Jsou slevové portály, které mezi zákazníky nejsou příliš známé. Pak jsou ale takové, které zná snad každý, kdo někdy otevřel stránky, na kterých lze uskutečnit hromadné nakupování. Jedním z takových je www.slevoteka.cz.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Slogan portálu slevotéka.cz? Ten žádný není. A tak se radši pojďme podívat, jaké slevy a nabídky slevotéka nabízí. Na své si zde přijdou „jen“ ti zákazníci, kteří hledají výhodné nabídky na pobyty a zájezdy. Zboží, restaurace či masáže zde nenajdete. Co se týká zájezdů, ty jsou děleny do dvou kategorií – poznávací a pobytové. Můžete se tak podívat do Paříže, projet se vlakem ve Švýcarsku nebo zavítat na vyhlášený autosalon do Ženevy.

Řada nabídek je také v kategorii pobytů. Nejžádanější jsou zřejmě pobyty pro dva, ale také kategorie wellness, romantika, hory a turistika, lázně a termály i eurovíkendy jsou plné zajímavých nabídek. Na portálu se tedy klidně dá zařídit dvou či několikadenní dovolená.

Výběr měst

Recenze portálu slevotéka.cz musí obsahovat i výběr měst. Tedy spíše lokalit. Pokud hledáte pobyty, máte na výběr z těchto destinací – Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Itálie, Rakousko a Polsko. Tím to ale nekončí, po zobrazení České republiky se vám zobrazí mapka a podle jednotlivých oblastí uvidíte, kolik je kde aktuálních nabídek. Široká je také škála zájezdů, které vás se Slevotékou provezou po celé Evropě.

Přehlednost

Co se týká přehlednosti portálu slevoteka, pak v tomto bodě budou zákazníci spokojeni. Kategorie sou zde dostatečně členěny na jednotlivé podkategorie, velmi dobře je vyřešena mapka u České republiky. Nabídky se dále dají třídit podle cenových relací i podle toho, zda jsou nově přidané, podle oblíbenosti či těch, co jíž brzy končí. Číslo v horní straně portálu zobrazuje aktuální počet nabídek, u každé z nich je podrobný popis a všechny důležité informace.

Přidaná hodnota

Na slevotéka.cz nenajdete žádné soutěže, ve kterých můžete získat dodatečné kredity a následně je uplatnit ve prospěch vyšší slevy. Přidanou hodnotu ale portál má. Je jí opravdová specializace na pobyty a zájezdy a také velmi dobrá přehlednost stránky. To jsou důvody, proč se zde zákazníci rádi vrací.

Celkové hodnocení Slevoteka.cz

Slevoteka.cz se nevěnuje nabídkám do restaurací, ke kadeřníkům ani na masáže. To ale vůbec nevadí. Portál nabízí příjemné místo pro nákup zajímavých pobytů a zájezdů. A v tom je dostatečně kvalitní. Tomu odpovídá i celkové hodnocení 4 hvězdičky.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Slevotéka.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating