Slevovar.cz

Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přeheldnost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Slevovar.cz

Zboží, které jinde neseženete. To je slogan, kterým se prezentuje slevový portál slevovar.cz. Zda hovoří pravdu, na to nám odpoví následující slevovar recenze.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Portál slevovar nabízí řadu kategorií. Pojďme se tedy hned na začátek podívat, co všechno je na www.slevovar.cz k mání. Kategorie jsou následující: auto moto, domácnost, elektro, dílna, grilování, gumičky, hračky, koupelny, kuchyně, úklid, zahrada, zdraví a krása. Co se těchto sekcí týče, je pravda, že se jedná o nabídky, které jinde většinou nejsou.

Co všechno si tedy na slevovaru můžete koupit? Tak například plech na pečení domácí pizzy, sadu tlakových hrnců, mašlovačku, reflexní náramek, ale také univerzální klíče, držák na mýdlo, digitální kapesní váhu, 200 kusů gumiček, zametače, lapače vos, nebo třeba vyhřívané bačkory či hůlky Nordic. Každá kategorie je plná nabídek a vyberete si v nich opravdu kdeco.

Výběr měst

Jak již bylo uvedeno, kategorií je na slevovar.cz praha staré město rybná spousta, ovšem dělení podle měst zde není. To však vůbec není na škodu. Na slevovaru se totiž nakupuje zboží, které si na vaši adresu necháte zaslat, tudíž je úplně jedno, zda jste s Prahy, Ostravy či Litomyšle. Kategorizace podle měst by byla v tomto případě zbytečná.

Přehlednost

Na slevovar kladno je celá řada různých nabídek opravdu všeho druhu. Mohlo by se proto zdát. že portál bude nepřehledný. Tak tomu ale není. Naopak, dělení dle kategorií je velmi účinné a orientace na webu je díky tomu snadná. V každé kategorii je skutečně jen to, co tam být má. A pokud byste třeba nevěděli, v jaké kategorii hledat. Můžete to zkusit přes klíčová slova. Samozřejmě je zde i možnost seřadit všechny slevy vedle sebe, bez rozdílu kategorií. Zajímavým odkazem jsou i množstevní slevy, ve kterých je pro slevu nutno nakoupit alespoň dva stejné vouchery. Slevovar zkušenosti jsou určitě kladné.

Přidaná hodnota

Soutěže o dodatečné kredity na portálu sice nejsou, slevovar.cz přesto zákazníkům přidanou hodnotu nabízí. Je to právě zboží, které jinde neseženete, jak praví slogan. Je to zkrátka jeden velký mix zboží.

Celkové hodnocení Slevovar.cz

Slevovar.cz není portálem pro hromadné nakupování jako každý druhý. Naopak, je jiný, originální. Nenabízí zájezdy nebo večeře, ale zboží všeho druhu. Díky originalitě a dostatečně široké nabídce všech kategorií je i jeho hodnocení kladné. Konkrétně 3,5 hvězdičky.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Slevovar.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating