Slevovi.cz

Slevovi.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Slevovi.cz

Otec rodiny si rád zajde na dobrou večeři. Matka třeba na nějakou tu masáž. A děti? Ty určitě neodolají zájezdu do Disneylandu! Nejsou to sice levné záležitosti, jsou ale místa, kde se podobné „legrácky“ dají pořídit se slevou. Je takovým i portál www.slevovi.cz?

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Sloganem portálu Slevovi je věta „slevy pro celou rodinu.“ Takže ano, večeře, masáže i Disneylandy by se na něm asi daly očekávat. Jenže realita je tak trošku jiná. Tedy, ne trošku, ale úplně odlišná. Je to tady jedna velká všehochuť, zkrátka jedna hlavní stránka a na ni několik slev. Jen pro příklad: cestovní váha, trsátka, sluchátka, led žárovka a podobné vymoženosti.

A pak je tady kategorie šperky pro ženy, ve které jsou k dostání různé přívěsky, šperky, náramky či sety. To vše ve slevách, které údajně dosahují až 80 procent. Nic víc zde ale nenajdete.

Výběr měst

Pokud hledáte další kategorie, pak vězte, že na portálu už nenajdete žádné. Tedy, žádné, můžete kliknout na dnešní slevy a tam najdete nabídky uvedeny výše a další podobné věci a předměty, které by měla využívat celá rodina. Proto je zbytečné, aby zde bylo jakékoliv dělení podle měst, které zde tedy chybí.

Přehlednost

Kategorie šperky pro ženy přehledná je. Ale jinak? Zobrazí se vám jedna hlavní nabídka a vedle, na pravém okraji portálu, pak další. Není zde možnost žádného dělení či výběru. Než najdete něco, co vás zaujme, asi se chvíli nahledáte. A za moc nestojí ani popis konkrétních nabídek.

Přidaná hodnota

Hledat přidanou hodnotu portálu slevovi.cz není složité. Ona zde totiž není žádná. Místo slev pro celou rodinu je zde pár nabídek, které moc zákazníků nenalákají. Alespoň kategorie šperky pro ženy vypadá příjemněji.

Celkové hodnocení Slevovi.cz

Pokud někdo nabízí slevy pro celou rodinu, vypadá to zajímavě. Určitě se na tento slogan dají nalákat zákazníci. Jenže tím veškeré plusy portálu slevovi.cz končí. Nabídky nestojí za nic, je jich málo a celé to je nepřehledné. Proto je hodnocení velmi nízké, více než jedna 1,5 hvězdičky nejde přidělit.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Slevovi.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating