Slevy.cz

Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Slevy.cz

Slevy patří na Slevy.cz. Krátký, ale výstižný slogan. Podívejme se v recenzi, jak moc je pravdivý.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Když slevy, tak slevy. A opravdu, slevami se to na portálu slevy.cz jen hemží. Nebudeme proto zbytečně chodit okolo a podíváme se přímo do jejich centra.

Hned na začátek je třeba uvést tři základní kategorie – slevy ve městě, pobyty a zboží. To ale pochopitelně není vše. Dalším i kategoriemi jsou jídlo a pití, krása a zdraví, relaxace, sport a fitness, zábava, služby, oblečení a móda, domácnost a zahrada, finance, auto-moto a zboží. Jak je vidět, nabídka je vskutku široká a nabízí slevy.cz v celé čr.

Jednotlivé kategorie jsou následně dále děleny. Tak například pobyty se dělí na pobyty u moře, wellness, romantika pro dva či víkendové pobyty. Také zboží má další podkategorie jako elektro, chovatelství či parfémy a drogerie. Jak už jednou bylo uvedeno, je z čeho vybírat.

Výběr měst

Stejně tak, jako je na slevy.cz s.r.o. široká nabídka jednotlivých kategorií, na výběr je z řady měst napříč celou republikou. Jsou zde slevy od Hradec Králové věkoše piletickáslevy.cz s.r.o, přes slevy v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Liberci, Plzni i dalších městec. Pokud v nabídce není město, které hledáte, můžete ho napsat a čekat, zda se v něm nějaké slevy zrovna nenachází. Na výběr jsou i slevy na Slovensku a v zahraničí.

Přehlednost

Jediným nedostatkem portálu slevy.cz, který má adresu Hradec Králové věkoše piletická, je přehlednost. Ne, že by portál nebyl přehledný, to ne, ale je zde tady toho tolik, že to nepřehledně působit může. Na jednou řádku jsou naskládány tři slevové nabídky, u každého jiná procentuální sleva, jiná fotka, jiný popis. Na druhou stranu, dělení dle jednotlivých kategorií je natolik podrobné, že byste neměli mít problém dostat se k tomu, co hledáte.

Přidaná hodnota

Jednou z přidaných hodnot slev.cz je rozmanitá nabídka. Zajímavostí je také filtr dle typu slevy. Můžete si vybrat, zda hledáte slevy, slevové kupony zdarma nebo slevové letáky. Něčím navíc je také soutěž Šťastný den, ve které můžete soutěžit o kredity či další slevy.

Celkové hodnocení Slevy.cz

Slevy.cz jsou kvalitním webem. Nabídka je dostatečně široká, najdete zde hodně kategorií a velmi přehledné a detailní členění do jednotlivých kategorií. To platí i pro výběr měst. Portál nabízí i přidanou hodnotu. Výsledek je velmi pozitivní, konkrétně 3,5 hvězdičky.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Slevy.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating