Slevyjakokráva.cz

Slevyjakokráva.cz
Redakce
Users
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přeheldnost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Slevyjakokráva.cz

Jak velké zprávy máte rádi? Ty největší? Co třeba slevy jako kráva? Že nevíte, jaké to jsou? Tak se podívejte, jaké je recenze ne slevy jako kráva, tedy na portál pro slevové nákupy, které nese tento název.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Slevové portály mají všelijaké názvy. Ale slevyjakokrava, to je opravdový originál, k němuž se mohou vést dlouhé diskuze. A co všechno tedy na portálu www.slevyjakokrava.cz najdete? Hlavní kategorií je zboží. Další pak drogerie, móda a luxus a doprodej. Prakticky zato, vše spadá pod zboží.

V kategorii móda a luxus je k dostání spodní prádlo, šperky, trička či legíny, ve zboží zase najdete domácí pedikůru, plyšáky, smartphony, gumičky na tvorbu náramků a řadu dalších předmětů. A v drogerii? Prostě drogerii. Je to zkrátka taková všehochuť.

Výběr měst

Portál slevyjakokárva o sobě ve sloganu říká, že pomáhá najít ty nejlepší slevy na internetu ve vašem městě. Pravda je ale taková, že jakékoliv dělení podle měst na něm chybí, Je jedno, odkud jste, zboží si můžete zakoupit ze všech koutů republiky, žádné speciální nabídky na jednotlivé oblasti zde nenajdete.

Přehlednost

Co se týká přehlednosti webu, tak na začátek je důležitý zmínit jeho příjemný vzhled. V logu pochopitelně nechybí kráva. Orientace na portálu je příjemná, u všech nabídek je zobrazena jejich sleva, aktuální částka a po jejich otevření i detailní popis. Kategorie zboží je ale natolik rozsáhlá, že by se zde hodilo i nějaké další členění na jednotlivé podkategorie. Mít vedle sebe trička, kuchyňské nože a plyšové hračky, to ne každému vyhovuje. Co se týká popisu a detailu slev, tam je zde v pořádku.

Přidaná hodnota

Některé slevové portály nabízí možnost získat dodatečné kredity, které lze využít při nákupu. Sleyvjakokrava.cz nic podobného nemají. Přesto mají jednu přidanou hodnotu. Tou není zboží, ale drogerie. Tato kategorie sice není nikterak obsáhlá, jsou v ní ale položky, které na jiných portálech podobného typu zřejmě nenajdete.

Celkové hodnocení Slevyjakokráva.cz

Slevy jako kráva. Když slyšíte tento název, zřejmě si vybavíte něco velkého. Místo, kde hodně ušetříte vaši peněžence a získáte parádní věci za skvělé peníze. Jenže tento portál svému jménu úplně neodpovídá. Nenabízí nic výjimečného, ani ceny vás neposadí na zadek. Zkrátka nic extra. Proto dostává hodnocení tři hvězdičky.

Sponzorované odkazy:

One Comment

  1. Rychlost a kvalita zboží

Podělte se o své zkušenosti s Slevyjakokráva.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating