Slevynamiru.cz

Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přeheldnost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Slevynamiru.cz

Slogan? Žádný nemají. Poslání? Ušít slevy na míru. Představujeme další portál určený pro hromadné nákupy.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Portál slevynamiru.cz je dalším z řady webů určených na hromadné nákupy. Jeho recenzi začneme nabídkou služeb. Nečekejte zde pobyty, čí jídla, k dostání je spíše zboží, které tvoří hlavní kategorii. Další je cestování, to ale, stejně jako restaurace, nenabízí žádné nabídky. Podobně jsou na tom na portálu slevy na míru také kategorie krása a adrenalin.

Co tedy slevy na miru vlastně nabízí? Nabídek je zde docela dost, přes špionské kamery, sportovní hodinky, tablet, peněženku až po mucholapku či stírací mapu světa. Stačí si jen vybrat, zda vás něco z toho zaujme.

Výběr měst

Jelikož je na slevynamíru k dostání především zboží, dělení dle měst je v nepodstatné. A také zde není. Zkrátka, pokud si vyberete nějakou nabídku a koupíte si voucher, určíte jen adresu, kam vám bude doručen.

Přehlednost

Jak je na tom portál slevynamiru s přehledností? Nijak extra. Kategorie jsou k ničemu, když například pod zdravím najdete to stejné co pod adrenalinem, s výjimkou jedné či dvou nabídek. Žádné další dělení, které by od sebe odlišilo mnoho druhů zboží, zde není. Vedle sebe tak najdete voucher na bělící tužku a HD kameru do auta. Celé to působí chaoticky, nepřehledně, je toho zkrátka hodně na jednom místě. Ano, každá nabídka zobrazuje zbývající čas, cenu či slevu, ale čert aby se v tom zorientoval. Ani detailnější popis nabídek slevynamiru.cz čelákovice třebízského nejsou o moc přehlednější.

Přidaná hodnota

Portál slevy na míru se snažil, aby nebyl portál hromadného nakupování jako každý jiný. Rozhodl se proto jít cestou zboží, často netradičního. Je to ale jeho přidaná hodnota? Pro někoho možná, ale jinak jen těžko. Jedná se totiž o věci, které lidé běžně příliš neshánějí.

Celkové hodnocení Slevynamiru.cz

Recenze portálu slevynamiru.cz není moc kladná a důvodů je několik. Zcela zbytečné a matoucí je dělení dle kategorií. Jedinou smysluplnou kategorií je zboží, které skráň řadu nabídek, o jejich důležitosti by se ale daly vést dlouhé diskuze. Celý portál působí chaoticky, nepřehledně, hodnocení je proto nízké – 2,5 hvězdičky.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Slevynamiru.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating