Sportmart.cz

Sportmart.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přeheldnost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Sportmart.cz

Sportem ke zdraví, říká se. Pro každého ale nemusí být sportovní potřeby či hodinka squashe zrovna levnou záležitostí. Je tady ale jedna cesta, jak ušetřit – je jí sportovní slevový portál www.spormart.cz

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

SportMart je jediný sportovní web na trhu slevových portálů, který funguje na principu hromadného nakupování a je zaměřen výhradně na sport a aktivní lidi. To je motto a zároveň slogan slevového portálu, který nabízí sportovní slevy a aktivity.

Na portálu chybí dělení dle kategorií, proto se namátkou podívejme, jaké nabídky nabízí. Tak třeba vyplétání raket, polo tričko, golfový kurz, tenisová raketa, sálovou obuv, jízdu na koni, hodinu squashe a tak dále a tak dále.

Jsou zde také kategorie jobs, kde by měly být (ale aktuálně nejsou) nabídky práce, zajímavá sportovní videa, soutěže a sportovní akce.

Výběr měst

Je rozdíl, zda si chcete zahrát squash v Praze nebo v Ostravě. Jenže důležité dělení dle měst na sport mart není. A to je velké mínus.

Přehlednost

Na hlavní stránce můžete listovat množstvím slev. Chybí zde ale dělení dle sportů či podle měst a to je bohužel citelný nedostatek. Jestli daná nabídka odpovídá vašemu městu, to často zjistíte až poté, co ji otevřete a zjistíte další podrobnosti.

Přidaná hodnota

Vouchery do restaurací ani zájezdy do Alp na Sport Martu nenajdete. Najdete zde ale slevy na sport a sportovní aktivity. A to je také něco navíc, přidaná hodnota, tohoto portálu, kterou jinde nenajdete.

Celkové hodnocení Sportmart.cz

Nápad založit portál, který bude nabízet slevové akce na sport, sportovní náčiní a aktivity je velmi dobrý. Stejně tak je ale velkým nedostatkem možnost dělení podle kategorií nebo měst. To na sportmart.cz výrazně chybí. Proto je hodnocení 2,5 hvězdičky.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Sportmart.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating