Venda.cz

Venda.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Venda.cz

Znáte nějaké místo, nebo spíše ochod, ve kterém vedle sebe najdete paralyzéry, dárky pro ženy a vše pro váš notebook? Že ne? Tak koukněte na portál www.venda.cz.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Co je vlastně Venda zač? Online internetový obchod s levným zbožím pro každého, říká o sobě. Že je pro každého, to je opravdu pravda. Stačí jen výčet kategorií, aby to bylo dokázáno – dárky znáte z TV, outdoor, zdraví a hubnutí, paralyzéry, dárky pro ženy, dárky pro muže, dárky pro děti, vše pro notebook, vychytávky pro domácnost, dárky, ostatní, drogerie, zahrada, výprodej, stavebniny Venda. No, je to tady jedna velká všehochuť – aktuálně přes 140 nabídek.

Výběr měst

Obchod Vendy nabízí spoustu zcela různorodých kategorií. Je sice fajn, že v nich zde listovat podle abecedy, ceny či oblíbenosti, na portálu ale chybí dělení podle měst. Na druhou stranu, pokud si kupujete bylinnou mast, skládací košík, paralyzér, rybářskou sadu či mixér na ovoce, je asi jedno, ve které koutu republiky zrovna bydlíte.

Přehlednost

Co se týká zobrazení, popisu a informací u jednotlivých nabídek, tak zde je vše v pořádku. Co se ale týká celkové přehlednosti webu, tak zde venda.cz příliš neboduje. Je tu totiž tolik kategorií, že to celé dohromady prostě příliš neladí.

Přidaná hodnota

Venda.cz chtěl být od konkurence možná odlišný tím, že zákazníkům nabídne jiné produkty a odlišné zboží. Jenže se říká, že všeho moc škodí. A tak, z toho, co mohla být výhoda, vznikl spíše jeden velký chaos.

Celkové hodnocení Venda.cz

Co o portálu venda.cz říct závěrem? Že je zde obrovské kvantum kategorií. Jejich využití je ale nejasné. Je tady toho tolik a přesto vlastně ani moc ne. Moc zákazníků zde svou kategorii zřejmě nenajde. Tomu odpovídá i celkové hodnocení – 2,5 hvězdiček.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Venda.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating