Vjjeci.cz

Vjjeci.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Vjjeci.cz

Vjjeci.cz, to jsou ale věci. To je ale slogan. A co recenze? Koukněme se na ni.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Vjjeci.cz je dalším z řady portálů pro hromadné nakupování. Na co se ale zaměřuje, to na první pohled není úplně patrné. Pokud si „probrouzdáte“ hlavní stránkou, pak asi nerozpoznáte, na co se www.vjjeci.cz zaměřuje.

Podívejme se tedy, jaké nabízí kategorie. Extra slevy. Zboží. Gastro a služby. Zdraví a krása. Byt, dům a zahrada. A zábava. Takže vlastně taková menší všehochuť. Zkusili jsme se dočíst v kategorii „o nás“ jaké je primární zaměření webu, našli jsme ale jen prázdnou obrazovku.

Takže jen stručný výčet slev: trekkingové hole, paralyzér, osušky, pečící forma, kravaty…

Výběr měst

Některé kategorie moc nabídek neobsahují. Některé nemají vůbec žádné. A dělení podle měst? To tady, vzhledem k povaze portálu, téměř nenajdete. Tedy, najdete, ale možnosti jsou jen následující: Praha, Tábor, Česká republika. Možná byste větší členění čekali u gastra, jenže tato kategorie je momentálně prázdná.

Přehlednost

Vjjeci a přehlednost, ne to k sobě moc nejde. Když pomineme, že řada lidí píše název portálu vjeci s jedním „j“, je tady řada dalších věcí, u kterých mohou zákazníci tápat. Dělení podle kategorií je jakžtakž, ale pokud hledáte mezi nabídkami bez kategorií, zřejmě budete ztraceni. Poznat, kde nabídka začíná, kde končí, co k ní patří a co už ne, to chce kus trpělivosti.

Přidaná hodnota

Hodně slevových portálů má nějakou nadstavbu, přidanou hodnotu. To však není případ tohoto portálu. Na vjecci.cz nenajdete nic, co by jinde neměli.

Celkové hodnocení Vjjeci.cz

Co říct k celkovému hodnocení portálu vjjeci.cz? Pokud jste o něm dosud nevěděli, o nic jste nepřišli. A pokud jste na něj náhodou narazili, že docela pravděpodobné, že už se na něj příště nepodíváte. Zkrátka nic moc. I proto je celkové hodnocení nízké, jen jedna hvězdička.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Vjjeci.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating