Vyhodnacena.cz

Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přeheldnost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Vyhodnacena.cz

Jsme především cestovní a teprve potom slevový portál. Jak jinak by měla začít recenze webu www.vyhodnacena.cz než sloganem, kterým se sama prezentuje?!

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Jen při letmém pohledu na portál vyhodnacena.cz je zřejmé, na co se specializuje – na prodej pobytů. Kromě jednoduchého prodeje pobytů vám vždy doporučujeme zajímavé aktivity v okolí. My neprodáváme pobyty, my prodáváme nápady a náměty pro odpočinek, píše se na webu.

Portál funguje od roku 2010 a nabídky pobytů dělí do pěti kategorií – hory, wellness, pohoda, lázně a města. Kategorie vypadají zajímavě, je ale pravdou, že ne všechny jsou zcela naplněny. Aktuálně je na webu celkově něco přes 20 nabídek a většina z nich spadá do více kategorií.

Jak tedy jednotlivé nabídky vypadají? Rodinný hotel v Jeseníkách, prázdniny v Novohradských horách či čtyři dny v penzionu na Šumavě.

Výběr měst

Co se týká dělení dle měst, lze sice zvolit Ostravu, Brno či Plzeň, v tom případě se vám ale ukáže, že na vyhodnocena je stránka nezobrazena a tím pádem ani neobsahuje žádné nabídky. Dělení měst tím pádem padá. Stejně tak kategorie Slovenska. V současné době najdete všechny nabídky jen a pouze v sekci Česká republika.

Přehlednost

Portál výhodná cena působí příjemně a přehledně. Žádné zbytečnosti, prostě jen nabídky, které se dají dělit do pěti kategorií. Stačí ale, pokud projedete hlavní stránku www vyhodnacena.cz a o nabídce budete mít dokonalý přehled. U každé nabídky je výstižný nadpis, jasně uvedená cena, sleva a dostatečně ukryté informace pod odkazem detail slevy, ve kterém najdete vše potřebné.

Přidaná hodnota

Žádné dodatečné kredity, žádný kolotoč štěstí, nic takového vaše výhodná cena nenabízí. Specializací portálu je snad to, že se zaměřuje a specializuje jen a pouze na pobyty a snaží se doporučovat zajímavé aktivity v okolí.

Celkové hodnocení Vyhodnacena.cz

Vyhodna cena je vlastně jakýsi cestovní slevový portál. Nabídky, které uvádí, vypadají příjemně a obsahují dostatek informací. Jen je škoda, že jich není víc, spektrum není moc široké. Taky by se hodilo dělení dle měst či oblastí, které zde chybí. Proto je hodnocení podprůměrné, celkově dvě hvězdičky.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Vyhodnacena.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating