Zbožomat.cz

Zbožomat.cz
Redakce
  • Nabídka slev
  • Výběr měst
  • Přehlednost
  • Přidaná hodnota
  • Celkové hodnocení Zbožomat.cz

Slevový portál se zbožím. Jasné, stručné, výstužné. Pojďme se tedy podívat, co všechno portál www.zbozomat.cz nabízí.

Sponzorované odkazy:

Nabídka slev

Začněme sloganem. Ten by klidně mohl znít takto: nové slevy zboží každý den. Recenze portálu www.zbožomat.cz tedy začíná nabídkou slev. Kategorie jsou následující: móda, zábava, zvířátka, krása, sport, domácnost, děti a zdraví. Pak tam je také kategorie všechny slevy (aktuálně skoro 900) a ukončené slevy.

Jak je vidět, slevových nabídek je na zbožomat opravdu hodně. Co všechno tedy zbozomat.cz nabízí? Sportovní legíny, lampiony pro štěstí, autosedačky pro psy, kulmu na vlasy, fitness obuv, hrnky se jménem, plyšové medvídky, pečené čaje, ušní svíce a spoustu a spoustu dalších slev.

Výběr měst

Pokud si na zbožomat objednáváte zboží, nebudete při tom volit, kde ho chcete využít. To je jasné. Budete ale moct využít jedno z 573 odběrných míst napříč celou republikou! Stačí si jen zvolit kraj a město, kam si zboží přejete zaslat.

Přehlednost

Na portálu zbozomat.cz je spousta nabídek. Není tedy problém se mezi nimi zorientovat? Ne, díky přehlednému a jasně danému členění do kategorií to není žádný problém. U všech nabídek je dobrý popis i informace, podle kterých se rozhodnete, zda si produkt chcete zakoupit či nikoliv. U nabídek můžete uplatnit i slevový kupón.

Přidaná hodnota

Přidanou hodnotou zbožomatu je určitě velký výběr. Pokud neuděláte jednu, ale třeba i dvě nebo tři objednávky, určitě uvítáte, že budete platit jen jedno poštovné. Lidé před Vánocemi také uvítali možnost zaplatit nějaké částky až v lednu.

Celkové hodnocení Zbožomat.cz

Zbožomat má na Facebooku přes 27 tisíc fanoušků. To je důkazem, že tento portál je oblíbený. Jeho výhodou je opravdu široké spektrum nabízeného zboží či možnost jednoho poštovného pro více nabídek. Kvalita zboží je podle recenzí dobrá, i proto je hodnocení vysoké, konkrétně čtyři hvězdičky.

Sponzorované odkazy:

Podělte se o své zkušenosti s Zbožomat.cz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Choose a Rating